ABUZTUA / AGOSTO (2012)

Posted in Programazioa / Programación on urtarrila 3, 2012 by Xpressionk
  • 02/08/2012 – 21:00h – DINBI DANBA (JAZZ, FUSION) -> KATIXA SURF BAR (ZARAUTZ)
  • 02/08/2012 – 22:30h – LOW RIDERS (LOW-BILLY) -> UXOA (HONDARRIBIA)
  • 02 /08/ 2012 – 23:00h – BIDE BATEZ (ERROMERIA) -> PLAZA (OIARTZUN)
  • 03/08/2012 – 20:30h – SENSATIONAL REGGAE EXPLOSION! (REGGAE) -> BLACK BIRD (SANTANDER)
  • 03/08/2012 – 20:30h – KANTAGINJAZZ (JAZZ) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 03/08/2012 – 23:00h – SUPERNOVA (INDIE, POP) -> TRUCK (HONDARRIBIA)
  • 03/08/2012 – 23:00h – LAIOTZ (ERROMERIA) -> PLAZA (OIARTZUN)
  • 03/08/2012 – 23:30h – LOW RIDERS (BERTSIOAK/VERSIONES) -> PLAZA (GETARIA)
  • 04/08/2012 – 23:00h – KUPELA (ERROMERIA) -> PLAZA (OIARTZUN)
  • 05/08/2012 – 19:30h – SAGARDOTEGI IBILTARIA -> PARADORE ALDAMENEKO  PLAZA (HONDARRIBIA)
  • 05/08/2012 – 20:00h – GORKA ETA EIDER ZABALETA + IRATI ODRIOZOLA, ANE BADIOLA & JOXE LEON KAZABON-> PLAZA (OIARTZUN)
  • 06/08/2012 – 00:00h – BIDE BATEZ (TRIKITI TALDEA) -> PLAZA (GETARIA)
  • 08/08/2012 – 23:30h – INGO AL DEU? (ERROMERIA) -> ITZIARKO PLAZA (DEBA)
  • 09/08/2012 – 21:00h – KIKE BIGURI (UMOREA/HUMOR) -> KATIXA SURF BAR  (ZARAUTZ)
  • 09/08/2012 – 22:30h – AZKAITER PELOX (ROCK, BLUES) – > UXOA (HONDARRIBIA)
  • 10/08/2012 – 21:00h – FEEL ACOUSTIC (POP, DISCO, SOUL, ROCK) -> PUB LA NOCHE (CASTRO URDIALES/CANTABRIA)
  • 10/08/2012 – 23:00h – KASERNARAT (AKUSTIKOA/ACUSTICO)  ->  TRUCK (HONDARRIBIA)
  • 10/08/2012 – 22:00h – KIKE BIGURI (UMOREA/HUMOR) -> CERVECERA LOS PINOS (MEDINA DE POMAR/BURGOS)
  • 10/08/2012 – 22:30h – BIDE BATEZ (TRIKITI TALDEA) -> PLAZA (ZUMAIA)

  • 10/08/2012 – 00:00h – INGO AL DEU? (ERROMERIA) -> PLAZA (AIA)
  • 11/08/2012 – 23:00h – BIDE BATEZ (ERROMERIA) -> PLAZA (MARURI JATABE)
  • 14/08/2012 – 20:00h – ESTANGA ANAI ARREBAK (TRIKITIXA) -> EASO PLAZA (DONOSTIA)
  • 14/08/2012 – 20:30h – CONN BUX & BAND (ROCK) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 15/08/2012 – 23:00h – IMUNTZO ETA BELOKI (ERROMERIA) -> PLAZA (LEITZA)
  • 17/08/2012 – 23:00h – TUTTI FRUTTI (JAZZ) -> TRUCK/TERRAZA (HONDARRIBIA)
  • 17/08/2012 – 23:30h – BOSTON  JAI (ERROMERIA) -> PLAZA (BURLADA)
  • 18/08/2012 – 20:00h – ESTANGA ANAI ARREBAK (TRIKITIXA) -> EASO PLAZA (DONOSTIA)
  • 23/08/2012 – 21:00h – INGO AL DEU? (BERBENA) -> PLAZA (ZEGAMA)
  • 23/08/2012 – 22:30h – PLV HAVOC (INDIE, FOLK, ROCK ) -> UXOA (HONDARRIBIA)
  • 23/08/2012 – 21:00h – RAS MIGUEL & TAFARI (REGGAE) -> KATIXA SURF BAR (ZARAUTZ)
  • 24/08/2012 – 23:00h – OSKAR BENAS (AKUSTIKOA/ACUSTICO) -> TRUCK / TERRAZA (HONDARRIBIA)
  • 24/08/2012 – 03:00h – ROMO`S HOUSE (SAXO, HOUSE) -> ZONA ZERO (BILBAO)
  • 24/08/2012 – 00:00h – IVAN COBOS (DJ) -> CONSORCIO (BILBAO)
  • 25/08/2012 – 23:00h – MAGO OLIVER (MAGIA) -> CAPITAN HADDOCK (CASTRO URDIALES)
  • 25/08/2012 – 00:00h – IVAN COBOS (DJ) -> CONSORCIO (BILBAO)
  • 26/08/2012 – 20:00h – FREDDY SERENDIPITY (UMOREA/HUMOR) -> EL SOTO (VILLARCAYO / BURGOS)
  • 30/08/2012 – 20:30h – MIKEL GAZTELURRUTIA (JAZZ) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 30/08/2012 – 23:00h – AZKAITER PELOX (ROCK, BLUES) -> KATIXA SURF BAR (ZARAUTZ)
  • 31/08/2012 – 22:30h – BOSTON JAI (ERROMERIA) -> PLAZA (ORDUÑA)
  • 31/08/2012 – 23:00h – HIRA (ROCK AKUSTIKOA) -> TRUCK / TERRAZA (HONDARRIBIA)
  • 31/08/2012 – 23:00h – EL PELI (UMOREA/HUMOR) -> CERVECERA LOS PINOS (MEDINA DE POMAR / BURGOS)
  • ERAKUSKETA / EXPO -> EL ESTUDIO DEL PINTOR (MARRAZKIAK/DIBUJOS) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA) // ABUZTUA/AGOSTO
Advertisements

IRAILA / SEPTIEMBRE (2012)

Posted in Programazioa / Programación on urtarrila 2, 2012 by Xpressionk
  • 01/09/2012 – 11:00h – ESTANGA TRIKITILARIAK  (TRIKITIXA) -> ALDE ZAHARRA (DONOSTIA)
  • 01/09/2012 – 14:00h – ESTANGA ANAI ARREBAK (TRIKITIXA) -> KONSTITUZIO PLAZA (DONOSTIA)
  • 01/09/2012 – 18:00h – JUAN ESTANGA (TRIKITIXA) -> PLAZA (SANGUESA)
  • 02/09/2012 – 18:00h – ESTANGA TRIKITILARIAK (TRIKITIXA) -> KONSTITUZIO PLAZA (DONOSTIA)
  • 02/09/2012 – 17:00h – DUO DENO BIKOTEA (FOLK) -> MONTEGRANDE BASOA – ABORNIKANO (URKABUSTAIZ/ALABA)
  • 06/09/2012 – 20:30h – CHOROS LIMONEROS (CHORO, SAMBA) -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 07/09/2012 – 19:00h – PAUL ETA EIDER (FOLK) -> SAN JUAN KALEA (DONOSTIA)
  • 07/09/2012 – 20:00h – REVOLUTIONARY BROTHERS (REGGAE SOUND SYSTEM) -> IGELDO – PARQUE DE ATRACCIONES (DONOSTIA)
  • 07 /09/ 2012 – 20:30h – PAUL SAN MARTIN (PIANO BLUES) -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 07/09/2012 – 21:00h – DENIS GOIEN (AKUSTIKOA/ACUSTICO) -> KATIXA SURF BAR (ZARAUTZ)
  • 08/09/2012 – 17:00h – BIDE BATEZ (TRIKITI TALDEA) -> PLAZA (NABARNIZ)
  • 08/09/2012 – 20:00h – REVOLUTIONARY BROTHERS (REGGAE SOUND SYSTEM) -> IGELDO – PARQUE DE ATRACCIONES (DONOSTIA)
  • 08/09/2012 – 20:30h – LOW RIDERS (HILL BILLY) -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 08/09/2012 – 00:00h – BIDE BATEZ (TRIKITI TALDEA) -> PLAZA (ALKIZA)
  • 09/09/2012 – 14:00h – ESTANGA TRIKITILARIAK -> LA BRETXA (DONOSTIA)
  • 12/09/2012 – 20:00h – LANDER LABORDE (OLERKIAK/POESIA) -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 13/09/2012 – 20:00h – MUGALDEKOAK (POP ROCK, FOLK) -> BIASTERIKO ZINEMA (LAGUARDIA)
  • 14/09/2012 – 22:30h – MIGUEL NOGUERA “ULTRASHOW” (UMOREA/HUMOR) -> ANTZOKI ZAHARRA / TEATRO PRINCIPAL (DONOSTIA)
  • 14/09/2012 – 19:00h – SEBASTIAN TRIO (JAZZ, SOUL) -> TERRAZA AUDITORIO (BURGOS)
  • 14/09/2012 – 20:30h – TINTA ROJA (TRIBUTO ANDRES CALAMARO TRIBUTUA) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 14/09/2012 – 21:00h – KIT KAT CLUB (FUNK, SOUL) -> KATIXA SURF BAR (ZARAUTZ)
  • 14/09/2012 – 23:00h – GLAZZ  (JAZZ, ROCK, PSIKODELIA / CÁDIZ) -> JALGI KAFE ANTZOKIA(LASARTE-ORIA)
  • 14/09/2012 – 20:30h – MAKULU KEN (EUSKALAFROBEAT) -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 14/09/2012 – 23:45h – METAL GAUA / HELDAMM + NOXBLEED -> ABEND KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 15/09/2012 – 20:30h – DUO DENO BIKOTEA (FOLK) -> SANTA KURTZE BASELIZA (ZEGAMA)
  • 15/09/2012 – 20:30h – GLAZZ (JAZZ, ROCK, PSIKODELIA/CADIZ -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 15/09/2012 – 22:30h –  MIGUEL NOGUERA “ULTRASHOW” (UMOREA/HUMOR) -> ANTZOKI ZAHARRA / TEATRO PRINCIPAL (DONOSTIA)
  • 15/09/2012 – 23:30h – BOSTON JAI (ERROMERIA) -> FUTBOL ZELAIA (SONDIKA)
  • 16/09/2012 – 20:30h – BIDE BATEZ (TRIKITI TALDEA) -> PLAZA (AULESTI)
  • 20/09/2012 – 22:30h – SEBASTIAN TRIO (JAZZ) + JAM SESSION -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 21/09/2012 – 23:00h – SEBASTIAN TRIO (JAZZ) -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 21/09/2012 – 22:00h – IMUNZO ETA BELOKI (ERROMERIA) -> PLAZA (ITSASONDO)
  • 21/09/2012 – 00:00h – LASARTEK ELECTRONIC NIGHT (DJ) -> ABEND KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 23/09/2012 – 17:00h – ORQUESTA “CORDES DEL MON” -> PARX DE LA CIUDADELLA (BARCELONA)
  • 23/09/2012 – 17:00h – GARI ETA IÑAKI TRIKITILARIAK -> PLAZA (IRURA)
  • 28/09/2012 – 20:00h – LOW RIDERS 50º (HILLBILLY CLASSICS) -> KALABERRI (ANTIGUO/DONOSTIA)
  • 28/09/2012 – 20:00h – AZKAITER PELOX (ROCK, BLUES) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 28/09/2012 – 22:30h – LAIOTZ (ERROMERIA) -> PLAZA (IURRETA)
  • 29/09/2012 – 16:00h – DUO DENO BIKOTEA (FOLK) -> ITURRIGORRI FRONTOIA (ARETXABALETA)
  • 29/09/2012 – 22:00h –  SONNY & THE SUNSETS + JUNE Y LOS SOBRENATURALES -> SALA EL BAFLE (IRUÑA/PAMPLONA)
  • 29/09/2012 – 23.30h – LAIOTZ (ERROMERIA) -> PLAZA (IRURA)
  • 30/09/2012 – 17:30h – DUO DENO BIKOTEA (FOLK) -> LAURETAKO AUZOA (LOIU)
  • ERAKUSKETA / EXPO -> JON GALDOS  “AMALURRA”  (MARRAZKIAK/DIBUJOS) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA) //IRAILA / SEPTIEMBRE 

URRIA / OCTUBRE (2012)

Posted in Programazioa / Programación on urtarrila 1, 2012 by Xpressionk
  • 06/10/2012 – 23:00h – DJ STRODOBOMI + DJ MAREK131 // HOUSE, ELECTRO, BEATS -> DADA (ZARAUTZ)
  • 11/10/2012 – 23:45h – STEEL HORSE  + BLAST WAVE (HEAVY METAL GAUA) -> ABEND KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 13/10/2012 – 19:30h – HERRIKO BIKOTEKAKO BERTSOLARI TXAPELKETA -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 18/10/2012 – 21:00h – OLD CHARM BLUES (BLUES) -> SAN TELMO MUSEOA (DONOSTIA)
  • 19/10/2012 – 22:00h – BILL KIRCHENRUBIO -> CAFE IRUN (IRUN)
  • 20/10/2012 – 22:30h – MERCADO NEGRO (BLUES/BILBO) -> ALTXERRI (DONOSTIA)
  • 20/10/2012 – 23:30h – DJ SALDA MR DUBBIN (FUNKY, SALSA, AFRIKA) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 25/10/2012 – 22:30h – LOW RIDERS (HILLBILLY CLASSICS) -> DONEGAL (LASARTE-ORIA)

  • 26/10/2012 – 20:00h – LOIOLA II VINTAGE MUSIC FESTIVAL  -> CENTRO CULTURAL LOIOLA (DONOSTIA)
  • 26 /10/ 2012 – 20:30h – KANTAGINJAZZ // IÑAKI SALVADOR, AINARA ORTEGA (JAZZ) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 26/10/2012 – 22:30h – BAR REMIGIO (BAD RELIGION TRIBUTUA) -> SORGIN TABERNA (LAUDIO)
  • 26/10/2012 – 23:45h – SUTURA + XUORUM  ->  ABEND KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 27/10/2012 – 17:30h – BIDE BATEZ (ERROMERIA) @ FRONTOIA (BERGARA)
  • 27/19/2012 – 20:00h – DEFECTOS COMUNES (POST HARDCORE/MIRANDA DE EBRO) + THE ANIMAL WITHIN (ALTERNATIVE ROCK/DONOSTIA) -> EL BAR DE MAU (LASARTE-ORIA)
  • ERAKUSKETA / EXPO –  SANCHO PEREG (MARGOAK/PINTURAS) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)

AZAROA / NOVIEMBRE (2012)

Posted in Programazioa / Programación on urtarrila 1, 2012 by Xpressionk
  • 09/11/2012 – 19:30h – OSKAR BENAS  (AKUSTIKOA/ACUSTICO) -> ORBELA EKODENDA (LASARTE-ORIA)
  • 09/11/2012 – 22:30h – NIA MOORE KING (JAZZ, SOUL, BLUES) -> BAR EL MURO (DONOSTIA)
  • 09/11/2012 – 23:30h – AHUNTZAREN GAUERDIKO EZTULA (AKUSTIKOA/ACÚSTICO) -> ALGORRI TABERNA (ZUMAIA)
  • 09/11/2012 – 00:00h – INGO AL DEU? (ERROMERIA) -> FRONTOIA (AMASA/BILLABONA)
  • 10/11/2012 – 19:00h – ORTO ROCK FESTIBALA (ROCK)  -> SIGLO 20 (LASARTE-ORIA)
  • 10/11/2012 – 23:00h – BIDE BATEZ (TRIKITI TALDEA) -> PLAZA (ARAMA)
  • 16/11/2012 – 22:30h – PACO CIFUENTES (KANTAUTOREA/CANTAUTOR) -> BAR EL MURO (DONOSTIA)
  • 16/11/2012 – 23:00h – THE BOOGALORDS (JAZZ, FUNK) -> SOTXO TABERNA (LEZO)
  • 17/11/2012 – 20:00h – IKER PIRIS (BLUES, FUNK) -> MENDI KAFE ROCK (LASARTE-ORIA)
  • 17 /11/ 2012 – 22:00h – PAUL SAN MARTIN (PIANO BLUES) -> BEHEKO PLAZA JATETXEA (ZUMAIA) GOURMET GAUAK
  • 21/11/2012 – 21:30h – DIAPORAMA -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 23/11/2012 – 19:00h – BIDE BATEZ (TRIKITI TALDEA) -> TXIKI POLIT (ZARAUTZ) 
  • 23/11/2012 – 22:00h – GENE CATS (ROCK&ROLL) ->  BAR SUBSUELO (IRUÑA/PAMPLONA)
  • 23/11/2012 – 23:00h – MUGALDEKOAK (FOLK, POP) -> MOTZ TABERNA (URRETXU)
  • 23/11/2012 – 00:00h – OKENSAY (ROCK) + KASO MAI (POP ROCK) -> SOTXO TABERNA (LEZO)
  • 23/11/2012 – 23:45h – NOCTEM + BIERSBREAKER // METAL GAUA -> ABEND KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 24/11/2012 – 17:00h – GORKA ETA EIDER ZABALETA -> OLA SAGARDOTEGIA (IRUN)
  • 24/11/2012 – 22:00h – LOW RIDERS (HILLBILLY CLASSICS) -> BASUSTA JATETXEA (ZUMAIA) 
  • 28/11/2012 – 20:00h – NIGHT BEATS (BLUES, PSIKODELIA/USA) + CABEZAFUEGO (IRUÑA) -> LE BUKOWSKI (DONOSTIA)
  • 28/11/2012 – 21:30h – DIAPORAMA -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
    30/11/2012 – 22:00h – DUO DENO BIKOTEA (FOLK) ->  TOKI ONA JATETXEA (BERRIZ)
  • 30/11/2012 – 22:00h – PABLO & SARA GRAJAL (POP, FOLK, BLUES) -> TRAPAIA JATETXEA (ZUMAIA)
  • 30/11/2012 – 23:00h – XABI SAN SEBASTIAN BAND (ROCK) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 30/11/2012 – 23:00h – EL PELI (UMOREA/HUMOR) -> SOTXO TABERNA (LEZO)
  • 30/11/2012 – 23:30h – LAIOTZ (ERROMERIA) -> PLAZA (USANSOLO)
  • ERAKUSKETA / EXPO -> GOIZANE MENDIZABAL (ARGAZKIAK/FOTOGRAFÍA) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA) // AZAROA/NOVIEMBRE
  • ERAKUSKETA / EXPO -> IKUSI ARTE 2012 (KARTEL DISEINUAK / DISEÑOS DE CARTELES) -> ZARAUZKO DENDAK / TIENDAS DE ZARAUTZ // AZAROAK 12/25 NOVIEMBRE

ABENDUA / DICIEMBRE (2012)

Posted in Programazioa / Programación on urtarrila 1, 2012 by Xpressionk
  • 01/12/2012 – 20:00h – VICTOR DE DIEGO GROUP (JAZZ)  -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 01/12/2012 – 21:00h – TRUCKFIGHTERS + ARENNA + YEMEN-RA  -> LARRATXO K.E. (DONOSTIA)
  • 01/12/2012 – 22:00h – URDAIBAI REGGAE FEST -> KAFE ANTZOKIA (BERMEO)
  • 01/12/2012 – 23:30h – DJ BUDIN (BLACK MUSIC, FUNK) -> SIGLO 20 (LASARTE-ORIA) KULTUR KALE ZIKLOA
  • 05/12/2012 – 21:00h – REDD KROSS + KEN STRINGFELLOW + AMODIO  -> FICOBA / AUDITORIUM (IRUN)
  • 07/12/2012 – 22:00h – ANNA VALENTINA TRIO (SWING, JAZZ) -> ZUMAIAKO HOTELA (ZUMAIA) GOURMET GAUAK
  • 08/12/2012 – 20:00h –  THE BACK TRACKS (SOUL, FUNK) -> ONDARRA CLUB (DONOSTIA)
  • 08/12/2012 –20:00h – DAVID RUIZ TRIO (JAZZ) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 08/12/2012 – 20:00h – AZKAITER PELOX (ROCK, BLUES) -> MENDI KAFE ROCK (LASARTE-ORIA) KULTUR KALE ZIKLOA
  • 08/12/ 2012 – 22:00h – DOWN TOWN (R&B, SOUL) -> MARINA BERRI JATETXEA (ZUMAIA) GOURMET GAUAK
  • 12/12/2012 – 21:30h – DIAPORAMA -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 14/12/2012 – 21:00h – PAUL COLLINS BEAT + OCTOPUS GARDEN ->  CAFE IRUN (IRUN)
  • 14/12/2012 – 20:00h – FINAL CONCURSO BANDAS  -> LA RÚA (BURGOS)
  • 15/12/2012 – 20:00h – LOS WACHISNEIS (JAZZ) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 15/12/2012 – 20:00h – HOEY & THE MUSSELS (R&R) -> LE BUKOWSKI (DONOSTIA)
  • 15/12/2012 – 17:00h – MULTIMUSIKALA JAIALDIA (LASARTE-ORIA)backtracks gamba negra ondarra
  • 16/12/2012 – 19:30h – THE LORD (GOSPEL) -> SAN JUAN ELIZAHUARTE (NAFARROA) 7 GOSPEL ZIKLOA
  • 19/12/2012 – 21:30h – DIAPORAMA -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 20/12/2012 – 22:00h – PSICOACUSTIC (TRIBUTE TO THE BEATLES) -> DONEGAL (LASARTE-ORIA) KULTUR KALE ZIKLOA
  • 21/12/2012 – 19:00h – KUPELA (EROMERIA) -> BEHEKO PLAZA (ZUMAIA)
  • 22/12/2012 – 19:00h – THE UPPER ROOM (GOSPEL) -> ELIZA/LANTARÓN (ALABA) 7 GOSPEL ZIKLOA
  • 22/12/2012 – 20:00h – THE ROMANTICOS (BLUES, FUNK) -> ITZURUN TABERNA (ZUMAIA)
  • 23/12/2012 – 19:00h – THE LORD (GOSPEL) -> IGARTZA JAUREGIA– BEASAIN (GIPUZKOA) 7 GOSPEL ZIKLOA
  • 24/12/2012 – 01:00h – DJ BULL (EUSKAL MUSIKA ETA MESTIZAJEA) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • 26/12/2012 – 20:00h – THE UPPER ROOM (GOSPEL) -> BERMEOKO KAFE ANTZOKIA (BIZKAIA) 7 GOSPEL ZIKLOA
  • 27/12/2012 – 19:00h – THE LORD (GOSPEL) -> ANDRA MARIA ELIZA – ASTIGARRAGA (GIPUZKOA) 7 GOSPEL ZIKLOA
  • 28/12/2012 – 19:00h – THE UPPER ROOM (GOSPEL) ->S. DE ACTOS DEL CASTILLO –  MARCILLA (NAFARROA) 7 GOSPEL ZIKLOA
  • 28/12/2012 – 22:30h – MUGALDEKOAK (FOLK) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA) KULTUR KALE ZIKLOA
    28/12/2012 – 00:00h – AZ/DZ + GABBA GABBA HEY // BERTSIO GAUA ->  ABEND KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA) KULTUR KALE ZIKLOA
  • 29/12/2012 – 20:00h  – THE UPPER ROOM (GOSPEL) -> GEZALA AUDITORIUMA – LEZO (GIPUZKOA) 7 GOSPEL ZIKLOA
  • 29/12/2012 – 20:00h – BLACK GAMBA (BLACK MUSIC) -> ONDARRA CLUB (DONOSTIA)
  • 30/12/2012 – 18:00h – THE LORD (GOSPEL) -> ALTAMIRA KULTUR ETXEA -> BUSTURIA (BIZKAIA)
  • 31/12/2012 – 01:00h – DJ SYR (TRIFULCA POSSE) + EMILIO -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA)
  • ERAKUSKETA / EXPO -> ABAR ARANBURU (ARGAZKIAK/FOTOGRAFÍA) -> JALGI KAFE ANTZOKIA (LASARTE-ORIA) // ABENDUA/DICIEMBRE